Expedice Vranov 2018

vranov

Po dlouhé cestě přerušované uzavírkami jsme v pátek 5. října v pořádku dorazili do hotelu Vranov a po krátké schůzce v kině, kde nás Mirek Vyšata, organizátor celého výletu, seznámil s plánem expedice, jsme zakotvili v místní kavárně.
Plavba lodí po vranovské přehradě v sobotu byla kouzelná, ačkoliv známky poklesu hladiny přehrady o skoro čtyři metry byly trochu děsivé. Po výstupu na hrad Bítov jsme si ve dvou skupinách užili jeho prohlídku, zvláště pak výstavu vycpanin v nejvyšším patře. Pak už přišel čas oběda, který byl naplánován v nedaleké restauraci U Rumburaka a poté návrat tou samou lodí jménem Poseidon zpátky k hrázi vranovské přehrady.
Večer jsme v kavárně pogratulovali Mirkovi k narozeninám o popili burčák, který pro nás oslavenec zajistil.
Po klidné zpáteční cestě, kterou jsme absolvovali v neděli dopoledne, jsme mohli už jen konstatovat, že celý výlet se více než vydařil, jak z hlediska pěkného počasí, tak i zábavy zúčastněných a lví podíl na tom měl motor celé akce Mirek Vyšata.

 


 

 

1 Komentář

 1. Primož

  Hello,

  Its nice to see people from Zavratec (and Tremošnice!) enjoy together on a very beautiful expedition. Praise to Mirek and other who organizes such socializing!!

  With best wishes!

  Primož, Zavratec SI

  P.S. thanks for very nice postcard (Križek v Zavrtaci)!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>