Závratecké posvícení 2020

beer-1538749_640

Sobotní posvícení roku 2020 v Závratci bylo mírně deštivé, přesto jsme se sešli v hojném počtu a ve skvělé náladě. Všichni se výborně bavili díky hudební produkci v podání pana Kratochvíla a pana Švestky a díky občerstvení, o které se opět postarali hasiči z Třemošnice.
Děti si užily skákací hrad, který stejně jako v loňském roce zapůjčil pan Jaroslav Kovanda. Vůbec jim nevadilo, že díky dešťovým přeháňkám měly mokré nohy, zadky a ty menší i bříška.
Další velkou atrakcí pro ně byla kobylka Prima, kterou přivedla paní Věra Zemanová společně s Adélkou a Natálkou Freimannovými. Áďa s Náťou jsou vášnivé koňařky a bylo vidět, že to s koněm opravdu umí.

Poděkování patří všem, kteří přišli. Ať už „pracovně“, nebo se pobavit.

Jako už tradičně každý rok, tak i v tom letošním se hrál fotbalový turnaj, kde si vítězství vybojoval tým SKŠ.
Jedno zvláštní „poděkování“ bohužel patří jedné neznámé osobě, která si odnesla balíček, jenž vyhrály děti za druhé místo v turnaji. Balíček si odložily a když si pro něj šly, byl pryč.
Tak moc děkuji, doufám, že vám ty sušenky a nešťastné tváře dětí stály za to a příští rok, prosím, k nám již nechoďte.

 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>