Závratecké posvícení 2016

beer-1538749_640

Závratecké posvícení, které se konalo o něco dříve, mělo i letos veliký úspěch. Všichni jsme se vyřádili a užívali si po svém. Někdo si povídal a popíjel, někdo naopak neposedí, a proto byl uspořádán turnaj ve fotbale. Ten vyhrál rodinný tým Míškovi. Ti přebrali putovní pohár z rukou loňských vítězů ve hře „Člověče nezlob se“.

A že si to posvícení umíme udělat hezké a že se na něj všichni těšíme, to jsme si dokázali opět tím, že jsme se tak krásně sešli a napekli si spoustu různých dobrot.

Pro potěšení našich uší nám stejně jako vloni zahrál pan Václav Kratochvíl, ke kterému se letos připojil pan Jindřich Filip a jeho bicí. Oběma pánům velice děkuji a doufám, že si spolu brzy zase zahrají. My se určitě budeme těšit.

Občerstvení zajistili hasiči z Třemošnice, kteří vařili, smažili, dusili, roztáčeli pípu a nosili soudek za soudkem. Pevně věřím, že se jim u nás líbilo a že v Závratci nebyli naposledy.

Všem hasičskejm servírkám, servírům, kuchařům a kuchařkám patří poděkování.

 


 


 

posviceni2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>