Závratecké posvícení 2015

posviceni

Obnovení tradice se podařilo.
Přípravy sice dopoledne zkomplikoval nález sršního hnízda v hrušni, ale díky zásahu Mirka Škaryda se nebezpečí podařilo zažehnat.
Za krásného odpoledne se nás sešlo včetně návštěv přespolních k sedmdesáti a velmi dobře jsme se bavili, jak mezi sebou tak i při prvním turnaji v petanque v Závratci. Velké poděkování patří všem – jak těm kdo pomohli s přípravou akce, tak i vám, kteří jste přišli. Celé odpoledne nás provázel příjemnou hudbou pan Kratochvíl z Třemošnice, na borlici troubila Tereza Krtičková, velmi nám pomohli třemošničtí dobrovolní hasiči a pan Novotný zapůjčením stolů a laviček, Jiří Němec a Jeřábkovi zajištěním občerstvení a samozřejmě také paní Veselá svolením využití její zahrady.
Všem děkujeme a těšíme se, že se na příští akci zase uvidíme.

 


 

 

1 Komentář

  1. Jan Jeřábek

    Dobrý den.
    Rád bych vzdal hold a poděkoval panu Kratochvílovi za hudební výkon, kterým se postaral o vytvoření hezké atmosféry.Celý den hrát a zpívát téměř bez přestávky zaslouží opravdové uznání.
    S pozdravem Jeřábek Jan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>