Výstup na Sněžku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Společná akce třech Zavratců – „Výstup na Sněžku 2016“

 

   Ve dnech 10. – 12. června 2016 proběhlo setkání obyvatel třech Zavratců (2 slovinských a našeho Závratce) v rámci akce „Výstup na Sněžku 2016“. Akce se nás zúčastnilo celkem 56 a z toho 16 obyvatel slovinských Zavratců. Přivítali jsme rovněž mezi sebou vážené hosty, a to pana starostu města Třemošnice, starostu sboru Hasiči Třemošnice a velitele jednotky sboru z Třemošnice. Ubytováni jsme byli na horském penzionu  Malý Šišák, který nám poskytl velmi dobré zázemí a služby po dobu naší akce. V sobotu jsme naplnili motto naší akce, a to společným výstupem na Sněžku. Z penzionu jsme vyrazili v 8.30 hod. a první byli na Sněžce v cca 11.30 hod., po vrcholovém foto následovala cesta zpět s malou zastávkou na občerstvení na Luční boudě. Na penzion jsme všichni v pořádku dorazili do 17.00 hod. po cca 20 km v našich nohách. Celé naše setkání se neslo ve velmi přátelské atmosféře, k čemuž zcela jistě přispěla dobrá nálada nás všech. Důkazem je i páteční a sobotní společné posezení, kde jsme si i společně zazpívali a samozřejmě jedli, pili, hodovali, dobrou vůli spolu měli.

   Nedělní ranní loučení akci ukončilo, domů jsme všichni dorazili v pořádku (slovinští Zavraťáci ve 23,35 hod.) a zcela jistě nám zůstaly hezké vzpomínky. Věříme, že všichni Zavraťáci se rádi sejdou i příště. (P.S. absolvovanou trasu akce a proslov na zahájení akce si můžete prohlédnout v příloze, zde jsou fotografie pořízené Slovinci).


  

2 Komentářů

 1. Primož

  Závratec děkuji vám za výbornou organizaci a dobré společnosti! Na shledanou v Závratci!

  Primož & přátelé

  1. MV

   Hvala vam za udeležbo na našem srečanju, in s tem pošiljamo pozdrave tudi vsem prebivalcem Zavratcev v Slovenijo.

   Zavraťáci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>