Rozsvěcení Vánočního stromu 2018

Rozsvěcení_2018

Tak a je to za námi. Další rozsvěcení stromečku v Závratci proběhlo dne 24. 11. 2018. (O týden dříve, kvůli lidem dělajícím na dvanáctihodinové směny).
Mám pocit, že na každou akci v Závratci se počasí trochu zblázní, také tentokrát tomu nebylo jinak, protože vydatně pršelo. Ráno jsme ozdobili stromeček a následně jsme si dali sraz před třetí hodinou, abychom vše připravili. Cca ve 14.00 hodin začalo pršet. Naštěstí nám hasiči z Třemošnice půjčili stany a lavice, tudíž bylo kam se schovat. Lidé nedbající deště se začali na čtvrtou hodinu scházet, s deštníky a děti oblečeny v pláštěnkách a holínkách. Ti „méně stateční“ přišli později, když pršet přestalo. Jako vždy zahájil Miroslav Vyšata krátkým proslovem, následně bravurně zazpíval Vladimír Moravec koledu. Nádherně nám na flétničku zahrála Karolínka Skokanová, které patří velké poděkování. A Kájo, zase za rok tě budeme určitě čekat. O hudbu se v průběhu celé akce výtečně postaral pan Kratochvíl. Láďovi Zemanovi díky za stromeček, který každoročně s láskou vybere, přiveze a uloží ke křížku.
Děkuji všem, kteří se přišli podívat, ochutnat svařáček a uzené klobásky. Poděkování patří rovněž všem za přípravy, za upečené dobroty, za obsluhu u klobás a nápojů. Co dodat.
V sobotu 1. 12. se rozsvěcí Ronov a v neděli 2. 12. Třemošnice a za rok zase Závratec.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>