Rozsvěcení Vánočního stromu 2016

Rozsvěcení_2016

V pořadí druhé „Závratecké“  rozsvěcení konané 26. 11. 2016 bylo opět velmi povedené. Zahájení sledovalo zhruba 200 lidí. I v letošním roce pronesl krátkou řeč starosta Ing. Miroslav Bubeník, kterému děkuji a pevně věříme, že se mu u nás líbilo.

Stromeček se rozsvítil a kabátek má podobný jako v loňském roce, tedy z domácích ozdob. Jen světýlka jsou nová, zakoupená z peněžního daru firmy KOVOLIS HEDVIKOV a.s. Zde se sluší poděkovat a poděkování sem opravdu patří.  Děkujeme.

Stejně jako v loni předvedl svůj hlasový rozsah zpíváním koled Vladimír Moravec, kterého letos hudebně i zpěvem doprovodili pánové Václav Kratochvíl a Jindřich Filip. Pan Kratochvíl a pan Filip hráli, nejen vánoční písně, v průběhu celého podvečera.

Svůj talent také ukázala paní Mariana Godová, která uvařila fantastický kotlíkový guláš.
Dále již nebudu děkovat jednotlivě všem těm, kteří  měli starosti s přípravou, práci s obsluhou a těm, kteří přinesli dobroty na stůl. Však oni vědí, že by to bez nich stejně  nešlo.

Ti z vás, kterým se „vesnický advent“ líbil, ti co si pochutnali a pobavili se, s těmi se rádi uvidíme na dalším setkání v Závratci. 

Rozsvěcení_2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>