Praděd 2017

Praděd

Víkend, který jsme strávili jako Závraťáci hotelu Ovčárna pod Pradědem, uspokojil asi každého z nás. Přes mlhu, zaběhnutí se psa a ztracení jednoho malého neposedného kluka to byl pěkný poklidný víkend.
Túra nebyla nijak náročná a dlouhá, takže ji v klidu zvládl každý. Komu to přece jen trochu dělalo problémy, ten si po návratu dopřál relax ať už u bazénu, v sauně, na masáži, v baru, nebo se jen tak povaloval na pokoji.
Sobotní večerní posezení přineslo spoustu informací o historii Závratce, veselé hasičské historky v podání Radima Vašíčka a spoustu jiné zábavy.
Na závěr děkujeme panu Miroslavu Vyšatovi za zorganizování této celé akce, která byla opravdu pěkně připravená. V krásném prostředí, s výborným jídlem a pitím a se skvělou péčí.
A ještě za ten malý příslib, že příští rok se sejdeme třeba na Vranově. Tak Míro, my už na to čekáme…
Vy všichni, kdo jste byli na Ovčárně, najděte se na fotkách, ať už v lepších či horších pozicích a vy, kteří jste nejeli a prohlížíte foto, neváhejte a za rok pojeďte s námi.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>